• Türkçe
  • English
  • Arabic

Yazı Başlıkları

Saç Ekimi Operasyon Sonrası


Saç Ekimi Operasyon Sonrası
Saç ekimi sonrası neler yapabilirsiniz, saç ekim sonrası nelere dikkat etmeniz gerekmektedir, tüm bilgiye bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.
Devamı

Saç Ekimi Öncesi Dikkat Edilecek Hususlar


Saç Ekimi Öncesi Dikkat Edilecek Hususlar
Saç Ekimi Yaptırmadan Önce Yapılması Gerekenleri Sizler İçin Hazırladık. Bu Yazımızda Saç Ekimi Öncesi Size Zaman Kazandıracak Cevapları Bulabilirsiniz.
Devamı

Saç Ekimi Sonrası Saçların Büyüme Evresi


Saç Ekimi Sonrası Saçların Büyüme Evresi
Saç Ekimi Operasyonu Saçların Büyüme Evresi ve Aklınıza Takılan Tüm Sorular
Devamı

Kadınlarda Saç Ekimi İstanbul


Kadınlarda Saç Ekimi | Kadınlarda Saç Ekimi İstanbul
Saç ekimi hizmeti almadan önce bu işin sizin için uygun olup olmadığına dair testlerin tam anlamı ile yapılmış olması gerekir. Hizmeti almak istediğiniz kuruluş hakkında detaylıca araştırma yapmak sizin yararınıza olacaktır. Hizmet alan müşterilerinin yap
Devamı

Saç Dökülme Skalası


Saç dökülmesinde hangi aşamada olduğunuzu öğrenin.
Norwood saç dökülme skalası (cetveli) ile artık saçlarınızın dökülmede hangi aşamadan olduğunu rahatça öğrenebilirsiniz. Ve saç ekimi yapılırken kaç greft ekim olması gerektiğini ve saç ekimi fiyatlarını yaklaşık olarak hesaplayabilir siniz.
Devamı

Saç Kesilmeden Ekilebilir Mi ?


Saçlarınızı Kesmeden Saç Ekimi
Saçlarınızı kesmeden Fue yöntemi ile saç ekim işlemi hastanemizde uygulanmaktadır. Bu yöntem sayesinde alım yapılacak bölgedeki ufak izler belli olmamaktadır.
Devamı

Saç Ekiminde Greft Ne Demektir?


Greft Nedir?
Saç ekiminde bahsettiğimiz saç kökü nakli aslında greft naklidir. Saç kökleri tek tek alınıp nakledilemez. Ancak greftler tek tek alınır ve köklerin canlılığı korunarak nakledilir. Bu durumda 1,2,3 ya da 4 saç kökü birlikte nakledilmiş olur.
Devamı

Erkeklerde Saç Dökülmesi Ne Zaman Başlar?


Erkeklerde Saç Dökülme Zamanı
Normal bireylerde günde 200’e kadar saç teli dökülmesi normal olarak kabul etmektedir. Saç dökülmesinin sebepleri yaşanılan çevreye ve hayat standartlarına göre çeşitlilik göstermektedir.
Devamı

Erkek Tipi Saç Dökülmesi


Erkeklerde Saç Dökülmesi
Erkek tipi saç dökülmesi (androgenetik alopesi) 25 yaşına kadar erkeklerin %25 ‘ini, 40 yaşına kadar %40’ını, 50 yaşına kadar %50’sini etkileyen ve erkeklerde en sık rastlanan saç dökülmesi tipidir.
Devamı

Mega Seans


Mega Seans Ne demek?
Mega Seans kelimesi, tek seansda 4000-4500 greft ve üzerindeki uygulamalar için kullanılan bir terimdir. Dökülen alanı genis olanlar ya da mümkün olan en az seansla daha fazla alanın kapatılmasını isteyenler için yüksek greft sayılarinin uygulanması sekli
Devamı

Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezi Neresidir?


Türkiye\'nin En İyi Saç Ekim Merkezi
Dünyada ve Türkiye de saç ekimi konusunda belirli bir yere sahip olan kliniğimiz uzman cerrahları ve tecrübeli kadrosu ile Türkiyenin 1 numaralı saç ekim merkezi olma yolunda ilerlemeye devam etmektedir. Değiştirdiğimiz sayısız hayatların arasında sizinki
Devamı

Saç Ekimi İstanbul


Saç ekimi | Kişiye Özel Saç Ekimi İstanbul
İstanbul’da çoğu saç ekimi operasyonu yapan saç ekim merkezlerinde olduğu gibi ekim operasyonlarını saç ekim teknisyenlerine değil bizzat plastik cerrahlarımız ve yardımcı olarak deneyimli, tecrübeli saç ekimi hemşirelerimiz yapmaktadır.
Devamı

Saç Ekimi Sıkça Sorulan Sorular


10 Soruda Saç Ekimi
Saç ekimi ile ilgili aklınıza gelebilecek sorulara cevap vermeye çalıştık. Daha fazla cevap için bizimle iletişime geçin, uzman doktorlarımız tarafından sorularınıza cevap verelim
Devamı

Saç Ekimi Sonrası Kafaya Alınan Darbe


Saç Ekimi Sonrası Kafaya Darbe
Saç ekim sonrası dikkat edilmesi gereken konuların başında ise kafaya darbe gelir. Kafaya darbe konusu operasyonun başarı oranını direk olarak etkiler.
Devamı

Saç Ekim Fiyatları


Saç Ekim Fiyatları, İstanbul Saç Ekimi Fiyatları - Saç Ekimi Türkiye
Saç ekimi konusunda en çok merak edilen ve arama motorlarına en çok yazılan “Saç ekimi fiyatları“, “Saç ekimi fiyatları İstanbul“, “Saç ekimi fiyatları Ankara“, “En uygun saç ekimi merkezleri” gibi sorulara net bir cevap almak genelde pek mümkün değildir.
Devamı
Biz Sizi Arayalım